Zespół na wesele

zespół na żywo

ZESPÓŁ PIĘCIOOSOBOWY 100% NA ŻYWO

Nikogo nie trzeba przekonywać, że najlepszy efekt na imprezie daje dobrany skład grający muzykę na żywo. W naszym przypadku pojęcie "na żywo" oznacza, że nie wspomagamy się gotowymi podkładami. Każdy słyszany dźwięk jest grany przez muzyków w czasie rzeczywistym.
1.Gitara elektryczna/akustyczna/wokal
2.Instr. klawiszowe/akordeon/wokal
3.Perkusja
4.Wokalistka
5.Gitara basowa
Efekt końcowy, to suma naszych umiejętności i godzin spędzonych na próbach. Jeśli do tego dojdą dobre wokale damsko-męskie oraz wysokiej jakości nagłośnienie, oświetlenie i nienaganne prowadzenie, mamy pewność obsługi na najwyższym poziomie.

zespół na wesele

SKŁAD 3-OSOBOWY

Z różnych względów jest to najczęściej wybierany przez Państwa skład. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest o wiele szerszy repertuar, a pod względem muzycznym wykonywane utwory są zbliżone do oryginału. Należy także zwrócić uwagę na koszt. W takim składzie jest znacznie niższy. Nagłośnienie, oświetlenie i prowadzenie pozostaje bez zmian.
1.Gitara elektryczna/akustyczna/wokal
2.Instr. klawiszowe/akordeon/wokal
3.Wokalistka

zespół weselny na żywo

Fiorello Live band 5+

Są tacy, dla których w zespole musi brzmieć prawdziwy saksofon. Dla tych najbardziej wymagających klientów proponujemy skład pięcioosobowy powiększony o saksofonistę lub innego instrumentalistę. Zespół myzyczny w takim składzie to pełnia prawdziwej, żywej muzyki.

zespoł weselny

fiorello duet

Zdarza się też, że gramy w takim składzie. Jest to najtańsza opcja do wyboru. Możemy porównać do śpiewającego didżeja z wokalistką. Różnica polega natym, że u nas DJ gra na klawiszach, a w razie potrzeby robimy biesiadę za stołami z akordeonem.

Dla niezdecydowanych !

Informacje ogólne.

Jak widzicie zespół muzyczny Fiorello to ci sami muzycy, ale w różnych możliwych do wyboru składach. Jesteśmy z Lublina, lecz obsługujemy imprezy również w województwach ościennych i dalej. Specjalizujemy się w prowadzeniu wesel. Jednak na tym nie kończy się profil naszej działalności. W swojej karierze mamy wiele udanych imprez tanecznych w całym kraju takich jak:
-studniówki, półmetki
-bale sylwestrowe-karnawałowe
-andrzejki, ostatki
-poprawiny, jubileusze
-zabawy choinkowe dla dzieci
Poza tym gramy:
-bankiety, biesiady
-rocznice
-eventy, spotkania biznesowe
-festyny, prymicje
-chrzciny, komunie
Szeroki przekrój repertuarowy oraz możliwości sprzętowe, wokalne i instrumentalne sprawiają, że jesteśmy w stanie wystąpić na każdej imprezie. Dodatkowym atutem jest opcja wyboru lub modyfikacji składu zespołu w zależności od potrzeb. Do wszystkich występów podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalnym przygotowaniem.